• Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.

  Pracovisko Košice

  Pracovisko Košice má nové, moderné oddelenie pre dlhodobo chorých, kde určite oceníte nadštandardné podmienky poskytované nemocnicou. Doliečenie poúrazových stavov je podporené rehabilitačnou starostlivosťou

Spojovateľ

7:00 - 15:00
055 / 61 30 111
sekretariatke@nsmas.sk

Pracovisko Košice
Murgašova 1
040 86 Košice

Univerzitná nemocnica -
Nemocnica svätého Michala, a.s.

Satinského 1/I.7770
811 08 Bratislava

Kde nás nájdete?
Zobraziť mapu
Kontakty

Návštevné hodiny


Oddelenie dlhodobo chorých
Ut a Štv: 15:00 - 17:00 hod.
So - Ne, sviatky: 15:00 - 17:00 hod.

Oddelenie gerontológie a geriatrie
Klinika UPJŠ

Ut a St: 14:30 - 16:30 hod.
So - Ne, sviatky 14:00 - 16:00 hod.

Najnovšie oznamy

Často kladené otázky

Potrebujete sa objednať na špecializovanú ambulanciu, alebo si overiť dostupnosť všeobecného lekára?
Na vyšetrenie na špecializovanú ambulanciu sa musíte objednať priamo na špecializovanej ambulancii, telefónne číslo nájdete na našej webovej stránke, kde sú uvedené aj ordinačné hodiny.

Dostupnosť všeobecného lekára si viete overiť priamo na všeobecnej ambulancii, telefonický kontakt nájdete na našej webovej stránke.

Potrebujete informáciu o výsledkoch absolvovaného vyšetrenia, alebo si dať predpísať lieky lekárom? V tom prípade volajte na danú ambulanciu, telefónne číslo nájdete na našej webovej stránke, kde sú uvedené aj ordinačné hodiny.

Ak sa chcete objednať, a idete k nám prvýkrát, odporúčame vám si najskôr overiť dostupnosť všeobecného lekára a kapacitné možnosti ambulancie. Telefonický kontakt a ordinačné hodiny ambulancie nájdete na našej webovej stránke.

Objednajte sa na vyšetrenie u svojho všeobecného lekára, ktorý vám vypíše žiadanku/výmenný lístok/dokumentáciu na vyšetrenie k špecialistovi. V prípade záujmu o špecializované vyšetrenie v našom zdravotníckom zariadení vám odporúčame si najskôr overiť kapacitné možnosti ambulancie, a to aj v prípade, že chcete absolvovať vyšetrenie ako samoplatca. Cenník komerčných výkonov nájdete tu.

V areáli nemocnice nie je možnosť parkovať. Zaparkovať môžete na vyznačených parkovacích miestach pred nemocnicou. Najlepšou formou dopravy je MHD, zastávka „Námestie osloboditeľov“ alebo „Dom umenia“.

Povedali o nás

 • Jozef H.:

  „Ďakujem za odborný a ľudský prístup počas mojej liečby na fyziatricko-rehabilitačnom oddelení. Zvlášť chcem poďakovať fyzioterapeutom za ich profesionálny prístup, snahu a trpezlivosť.“

 • Alžbeta K.:

  „Som veľmi milo prekvapená za profesionálny a ľudský prístup. Musím pochváliť pani doktorku, sestričky, ale aj pomocný personál na oddelení gerontológie a geriatrie. Čistota na celom oddelení bola samozrejmosťou.“

 • Beáta K.:

  „Ďakujeme za kvalitnú starostlivosť počas hospitalizácie a príjemné jednanie celého tímu na oddelení dlhodobo chorých.“

 • Viliam H.:

  „Profesionálny a ľudský prístup. Taký prístup a profesionalitu na Slovensku málokedy zažijete.“

Mapa